Рятувальники ліквідували пожежу житлового будинку
8 березня о 21:50 до Служби порятунку "101" у Боборовицькому районі надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с.Кобижча, що за 20 кілометрів від районного центру.
На місце події оперативно прибуло відділення 15 Державної пожежно - рятувальної частини у складі 5 чоловік особового складу та однієї одиниці спеціальної техніки.
На момент прибуття рятувальників вогонь майже повністю охопив дах будинку. Пожежу о 22:30 локалізували та о 01:20 остаточно ліквідували.
Вогнем знищено покрівлю, перекриття на площі 112 кв.м. та майно. Причиною пожежі послужило порушення правил монтажу електроустановок та електромереж.
Останні новини Чернігівщини
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.
Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35
Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.