Вогнеборці ліквідували загоряння сухої трави на площі 2 га
З настанням сухої погоди на території області почастішали випадки загорянь сухої трави у екологічних системах.
Як наслідок, станом на 8 березня їх виникло 8.
Основною причиною такої статистики є необережність громадян у поводженні з вогнем.
7 березня до Служби порятунку 101 у Бахмацькому районі надійшло повідомлення про загоряння на відкритій території біля с. Красилівка сухої трави на площі 2 га.
Пожежу ліквідували вогнеборці 14-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Бахмач.
Причина загоряння - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється.
Останні новини Чернігівщини
Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46
Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24
У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.
Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58
Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.
Японія передасть 66 одиниць технічного обладнання для прифронтових регіонів 09:58
У межах Проєкту екстреного відновлення та реконструкції за підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) до України буде поставлене технічне обладнання для прифронтових регіонів.