Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 07:41:19

У Носівському районі стався витік газу із підземного газосховища

26.02.2016   11:29

В результаті інциденту, на щастя, ніхто не постраждав.

Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації.

Зазначається, що у Носівському районі на території підприємства Мринське управління підземного зберігання газу на газосховищі Червонопартизанське (біля с.Мрин та с.Плоске) під час виконання планових робіт з капітального ремонту технологічної свердловини №70 сталась розгерметизація запірної арматури з подальшим фонтануванням газу у повітря висотою 40-50 м. На щастя, загоряння не сталося.

Жертв та потерпілих немає. Концентрація газу у повітрі не перевищує вибухонебезпечний поріг. Надзвичайна ситуація не вплинула на стабільне забезпечення газопостачання користувачам.

Силами персоналу газосховища та залученими додатково керівництвом ПАТ «Укртрансгаз» спеціалізованими воєнізованими аварійно-рятувальними частинами протифонтанної нафтогазової служби, а також підрозділами ДСНС Чернігівської та Полтавської областей вживаються заходи щодо припинення витоку газу із свердловини і ліквідації надзвичайної ситуації та її наслідків, додали в ОДА.

Останні новини Чернігівщини

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.

21 червня - День літнього сонцестояння

21 червня - День літнього сонцестояння 07:37

День літнього сонцестояння, як правило 20 або 21 червня.

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

АНОНСИ ПОДІЙ