Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 грудня, 22:20:16

Поліція затримала групу автозлодіїв, які тероризували кілька районів області

26.02.2016   07:40Агенцiя

В ході проведення оперативно-розшукових заходів поліцейські з карного розшуку встановили і затримали групу зловмисників, які систематично обкрадали та уганяли автомобілі у ряді районів Чернігівщини.

Відпрацьовуючи інформацію про діяльність у північних районах Чернігівської області злочинної групи, яка спеціалізується на крадіжках особистого майна та запасних частин з легковиків вітчизняного виробництва,

а також на угонах автотранспорту, оперативники карного розшуку вийшли на слід зловмисників. В ході проведення засідок поліцейські затримали частину групи автокрадіїв у райцентрі Городня. Затримання відбулося «на гарячому», з краденим з автівок майном.

Інші спільники на щойно угнаному легковику ВАЗ-2107 встигли виїхати до Чернігова. Поліція негайно ввела в дію оперативний план «Перехоплення». В обласному центрі екіпаж патрульної поліції помітив автомобіль, вказаний в орієнтуванні, та розпочав його переслідування. На краю міста зловмисники відчули, що не зможуть відірватися від погоні, та кинули угнану «Ладу».

Втікачі розбіглися приватним сектором. Однак оперативники карного розшуку, заздалегідь прорахувавши можливі варіанти напрямків втечі зловмисників, підготували засідку та затримали автокрадіїв.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальні провадження за частиною 2 статті 185 (крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб) - та за частиною 2 статті 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене повторно або за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України. Максимальна санкція за тяжчою з них - до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Натепер доведена причетність молодиків до вчинення 4-х крадіжок майна з автомобілів та незаконного заволодіння одним легковиком. У міру проведення слідчих дій цей список може суттєво розширитися.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини