Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 жовтня, 09:31:52

Піротехніки з підводного розмінування ДСНС та Держспецслужби транспорту провели спільні тренування

26.02.2016   07:35

25 лютого піротехніки відділення з підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС в області разом з колегами водолазного відділення 8-го навчального центру Держспецслужби транспорту на одній з водойм Чернігова провели спільні тренування.

Захід мав за мету піротехнікам аварійно-рятувальних служб різних структур практично відпрацювати дії з проведення невідкладних робіт у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

В ході проведення тренувань водолази в умовах наявності на воді прошарку льодового покрову та поганої видимості, проводили роботи з глибинного орієнтування, пошуку на дні водойм вибухонебезпечних предметів, їх підйому на поверхню за допомогою спецобладнання, а також рятування людей, що провалилися з під кригу. Незважаючи на те, що працювати довелось кілька годин у крижаній воді, всі заплановані завдання були виконані в повному обсязі.

Слід зазначити, що відділення з підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС в області створене у 2013 році і на сьогоднішній день оснащене сучасним спорядженням і технічними засобами. До його складу входять 6 висококваліфікованих фахівців, які мають відповідний практичний досвід та пройшли додаткові навчання щодо виконання водолазних робіт різного призначення. Особовий склад неодноразово залучався до обстеження дна акваторій водойм, технічного стану підводних частин гідротехнічних споруд і обладнання.

Останні новини Чернігівщини

Розпочався прийом робіт на конкурс серед журналістів «Україна олімпійська»

Розпочався прийом робіт на конкурс серед журналістів «Україна олімпійська» 09:08

Вже 21-й рік поспіль Національний олімпійський комітет України проводить Всеукраїнський конкурс серед спортивних журналістів «Україна олімпійська», який за ці роки став популярним та престижним.

Поїздки між областями: штраф за відсутність документів про щеплення або тесту на COVID-19  платитимуть пасажири

Поїздки між областями: штраф за відсутність документів про щеплення або тесту на COVID-19 платитимуть пасажири 09:04

Відповідальність за наявність документу про щеплення або негативного тесту на COVID-19 під час поїздок автомобільним транспортом між регіонами, за виключенням легкових автівок, покладається на пасажирів.

 Чернігівське земляцтво: 25 років на варті соціально-економічного та культурного розвитку області

Чернігівське земляцтво: 25 років на варті соціально-економічного та культурного розвитку області 09:00

У Міжнародному виставковому центрі столиці 23 жовтня відбулася традиційна зустріч уродженців Придесення на конференції Товариства «Чернігівське земляцтво», приуроченій до 25-ї річниці утворення організації.

Поблизу Смолина розробляють нове родовище торфу

Поблизу Смолина розробляють нове родовище торфу 08:55

Торфовидобувники Смолинського торфозаводу розпочали розробку нового торфородовища. Наразі на болоті працює фреза, яка готує землі до нового сезону.

Cпецпрокуратура Центрального регіону розслідує факт загибелі cолдата строкової служби в смт Десна

Cпецпрокуратура Центрального регіону розслідує факт загибелі cолдата строкової служби в смт Десна 08:50

24.10.2021 Деснянською спеціалізованою прокуратурою Центрального регіону України отримано інформацію з однієї з військових частин, яка дислокована на Київщині, про загибель військовослужбовця цієї військової частини, 1997 р.н., уродженця м. Павлоград, Дніпропетровської області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини