Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 07:57:58

Піротехніки з підводного розмінування ДСНС та Держспецслужби транспорту провели спільні тренування

26.02.2016   07:35

25 лютого піротехніки відділення з підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС в області разом з колегами водолазного відділення 8-го навчального центру Держспецслужби транспорту на одній з водойм Чернігова провели спільні тренування.

Захід мав за мету піротехнікам аварійно-рятувальних служб різних структур практично відпрацювати дії з проведення невідкладних робіт у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

В ході проведення тренувань водолази в умовах наявності на воді прошарку льодового покрову та поганої видимості, проводили роботи з глибинного орієнтування, пошуку на дні водойм вибухонебезпечних предметів, їх підйому на поверхню за допомогою спецобладнання, а також рятування людей, що провалилися з під кригу. Незважаючи на те, що працювати довелось кілька годин у крижаній воді, всі заплановані завдання були виконані в повному обсязі.

Слід зазначити, що відділення з підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС в області створене у 2013 році і на сьогоднішній день оснащене сучасним спорядженням і технічними засобами. До його складу входять 6 висококваліфікованих фахівців, які мають відповідний практичний досвід та пройшли додаткові навчання щодо виконання водолазних робіт різного призначення. Особовий склад неодноразово залучався до обстеження дна акваторій водойм, технічного стану підводних частин гідротехнічних споруд і обладнання.

Останні новини Чернігівщини

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.

21 червня - День літнього сонцестояння

21 червня - День літнього сонцестояння 07:37

День літнього сонцестояння, як правило 20 або 21 червня.

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

АНОНСИ ПОДІЙ