Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 червня, 15:40:29

Прокуратурою в суді доведено незаконність використання приватним підприємством 1 тис га земель лісового фонду вартістю майже 15 млн. грн.

23.02.2016   15:14Агенцiя

Київський апеляційний суд за активної та принципової позиції прокуратури 15.02.2016 відхилив скаргу приватного підприємства на рішення господарського суду області про визнання незаконним розпоряджень та договору про передачу в оренду земель лісового фонду площею майже 1 тис га приватній структурі.

Апеляційною інстанцією підтверджено законність висновків місцевого суду про необхідність повернення спірної земельної ділянки в розпорядження Чернігівській обласній державній адміністрації.

Підставою для звернення до суду слугував факт надання лісу в постійне користування підприємству колективної форми власності, яке ліквідовано, а створене замість нього приватне підприємство використовувало землю лісового фонду, сплачуючи менше 100 грн орендної плати.

Прокурором в суді доведено, що районною державною адміністрацією всупереч вимогам законодавства земельні ділянки лісового фонду вартістю майже 15 мільйонів гривень передано в оренду приватному підприємству за безцінь, чим грубо порушено інтереси держави.

Завдяки прокурорському реагуванню на підставі рішення суду ліс буде повернуто в державну власність.

Останні новини Чернігівщини

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки 13:33

Оперативне командування «Північ» отримало видання Українського інституту національної пам’яті та іншу книжкову продукцію, яку видано коштом державного бюджету.

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону 13:20

Минає червень, і творчий колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка готується до гідного завершення свого 95-го, себто ювілейного, театрального сезону.

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям?

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям? 13:13

Винагорода за трудову діяльність є обов’язковою й необхідною умовою будь-якого робочого процесу, а систематичне та тривале порушення цієї норми – привід для зустрічі працівника та роботодавця у залі суду.

Фахівці Держпродспоживслужби виявили порушення законодавства у сфері ринкового та метрологічного нагляду

Фахівці Держпродспоживслужби виявили порушення законодавства у сфері ринкового та метрологічного нагляду 13:03

Відділом ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області від початку року здійснено 10 планових перевірок характеристик продукції і 1 розпочато та призупинено на час проведення експертизи (випробування). Крім того, протягом січня-травня відбулось 8 позапланових перевірок.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 18 червня по 8:00 19 червня 2021 року.