Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 червня, 13:36:09

НБУ визначає кращу монету минулого року

23.02.2016   15:00Агенцiя

Національний банк України оголосив проведення конкурсу “Краща монета року України” 2015 року.

У конкурсі беруть участь усі пам’ятні монети України, офіційно введені в обіг Національним банком України з 01 січня до 31 грудня 2015 року.

Конкурс проводитиметься за трьома номінаціями: краща монета року, унікальне ідейне рішення, найкраще художнє рішення. На першому етапі, який триває зараз — з 8 лютого і до 18 квітня, шляхом голосування у кожній з номінацій буде визначено по три монети, які набрали найбільше голосів.

Голосувати може будь-хто, хто заповнить відповідну анкету та у встановлені терміни передасть її до НБУ (в електронному вигляді чи на папері).

На другому етапі конкурсу Національний банк України створює комісію, до складу якої увійдуть представники НБУ, фахівці з образотворчого мистецтва, історії, нумізматики, уповноважені представники Асоціації нумізматів України. Комісія й визначать остаточно монети, що перемогли в кожній номінації.

Інформацію про результати першого та другого етапів конкурсу оприлюднять на сторінках офіційного інтернет-представництва Національного банку України та в засобах масової інформації.

Детальні умови конкурсу, перелік монет для конкурсу “Краща монета року України” (із зображенням) та анкету для голосування можна знайти на сайті НБУ.

Останні новини Чернігівщини

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються 19:51

11 червня 2021 року ХХ Міжнародний фестиваль класичної музики “Сіверські музичні вечори”, присвячений 250-річчю Людвіга ван Бетховена, повернувся на сцену Чернігівського обласного філармонійного центру — втретє. Двічі його переривали наступи пандемії.

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів 19:44

Аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з вибухами боєприпасів часів минулих війн, загибелі й травмування людей від них