Поліція розслідує інцидент, коли сусіди зв'язали сусіда за дрова
В Ічнянському районі між сусідами стався конфлікт через дерево, яке один з них спиляв. Інший заявив на нього права і спробував відібрати, при цьому зв'язавши лісоруба мотузкою.
До чергової частини Ічнянського відділення поліції ГУНП в Чернігівській області надійшло повідомлення від жителя одного з сіл району, що сусіди його незаконно позбавили волі.
На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група. Поліцейські встановили, що причиною конфлікту стали звичайні дрова.
Заявник розповів, що в своєму городі він спиляв дерево і почав його пиляти на дрова. В цей час повз нього проходив сусід і заявив права на деревину, мотивуючи, що воно росло на його території. У словесній перепалці сторони так і не змогли дійти згоди. Тоді сусід запряг коня, взяв на підмогу дружину та сина й зібрався таки забрати дрова.
Для цього вони зв'язали сусідові руки й ноги, перевезли дрова до своєї садиби, а потім розв'язали чоловіка. Коли ж господар повернувся додому, то виявив відсутність 10 тисяч гривень. У крадіжці чоловік звинувачує сусідів, які зв'язували його.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 (крадіжка) та частиною 1 статті 146 Кримінального кодексу України (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) - караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.