Вшановано Героїв Небесної Сотні. ФОТОрепортаж
20 лютого у Чернігові на Красній площі відбувся громадський захід приурочений Дню Героїв Небесної Сотні.
Вшанувати пам'ять Героїв прийшли перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, перший заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Сахневич, заступник Чернігівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Фесенко, учасники Революції Гідності, Євромайдану у м. Чернігові, представники громадськості.
Присутні на заході поклали квіти до стели «Небесної сотні» та вшанували загиблих Героїв хвилиною мовчання.
Заупокійну літію відправив настоятель Катерининської церкви протоієрей Роман.
Цього ж дня у центрі міста також працювала виставка «Майдан в нашій пам'яті». Усі бажаючі написали листи зі словами підтримки родин Небесної Сотні з Чернігівщини.
Організаторами та ініціаторами заходу виступили чернігівські міські громадські організації інвалідів «Інвальтруд», «Благодіяння», ГФ «Самооборона Чернігівщини», Чернігівська ОДА.
ФОТО: Віктор Кошмал
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.











