Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 березня, 21:49:33

Поліція викрила сільського голову, який сам себе преміював

17.02.2016   18:11Агенцiя

Працівники Управління захисту економіки в Чернігівській області Національної поліції України викрили факт адміністративного корупційного правопорушення з боку голови сільської ради.

Будучи посадовою особою органу місцевого самоврядування, сільський голова одного з районів Чернігівщини не вжив заходів щодо врегулювання реального конфлікту інтересів, вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів.

Посадовець одноосібно прийняв рішення про надання собі матеріальної допомоги в розмірі майже 4000 грн. на вирішення соціально-побутових питань в грудні 2015 року у розмірі середньомісячної заробітної плати.

При цьому сільський голова не повідомив у встановлений Законом термін сесію сільської ради про наявність реального конфлікту інтересів під час виконання ним службових повноважень, чим порушив вимоги Закону України «Про запобігання корупції».

Відносно голови сільради складено адміністративний протокол про адміністративне корупційне правопорушення, передбачене частинами 1 та 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів), який направлено на розгляд до районного суду.

Максимальне покарання, яке загрожує порушнику - накладення штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Останні новини Чернігівщини

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42

У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36

З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:31

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.