Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 червня, 05:31:43

Представники офіційної делегації ЄС відвідали Чернігів

17.02.2016   08:09

16 лютого Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко провів зустріч з керівниками програми «Сталі урбаністичні Демонстраційні проекти ЄС в містах України та державах Східного партнерства». Тема зустрічі: «Підвищення інвестиційної привабливості Чернігівського регіону».

У складі офіційної делегації ЄС до Чернігова прибули:Ян Ваандерс – керівник програми CoM-DeP, Максим Верещак – експерт CoM-DeP, Федір Фесюн – виконавчий директор Чернігівського Регіонального відділення Асоціації міст України, радник з питань державно-приватного партнерства.

Участь у заході взяли також Людмила Максименко – начальник управління економічного розвитку міста, Ярослав Куц – начальник управлінняжитлово-комунального господарства,Юрій Сухомлин – заступник начальника управління стратегічного розвитку міста та туризму – начальник відділу стратегічного планування.

Учасники зустрічі обговорили можливі форми майбутньої співпраці, зокрема у питаннях сталого енергетичного розвитку міста та залучення інвестицій в сектор енергетики та енергозабезпечення, запровадження комплексних програм енергозбереження, подолання проблем у комунальній енергетиці.

Владислав Атрошенко зазначив, що він як міський голова зацікавлений у докорінній зміні формату взаємовідносин місцевої влади, громади міста та представників бізнесу.

"Це повна демократизація місцевої влади – електронне самоврядування, прозоре використання бюджетних коштів, відкритість всієї діяльності органів місцевого самоврядування й, що важливо, гласність, публічність у взаємовідносинах з інвесторами", - підкреслив міський голова.

В. Атрошенко назвав ряд пріоритетних завдань для Чернігова, серед яких: енергозбереження, реконструкція теплових мереж, розвиток транспортної структури, впровадження проекту "Розумне й безпечне місто", технічне переоснащення підприємств, вуличне освітлення, утеплення багатоквартирних будинків та ін.

Представники делегації зазначили, що країни Євросоюзу налаштовані на пошук надійних партнерів в Україні у різних напрямках. Єврокомісія готує ряд програм, спрямованих на реалізацію проектів, окреслених в "Угоді Мерів" і розглядає Чернігів у сфері своїх інтересів.

Міський голова запевнив, що міська влада Чернігова відкрита для діалогу з іноземними партнерами для налагодження плідного взаємовигідного співробітництва.

Останні новини Чернігівщини

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються 19:51

11 червня 2021 року ХХ Міжнародний фестиваль класичної музики “Сіверські музичні вечори”, присвячений 250-річчю Людвіга ван Бетховена, повернувся на сцену Чернігівського обласного філармонійного центру — втретє. Двічі його переривали наступи пандемії.

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів 19:44

Аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з вибухами боєприпасів часів минулих війн, загибелі й травмування людей від них

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 54 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 54 нових випадків COVID-19 19:37

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 12 червня в області зафіксовано 54 нові випадки COVID-19.

Форум медійників Чернігівщини: хто переміг у конкурсі "Медіа Че"? 11:20

11 червня, в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбувся традиційний обласний форум медійників Чернігівщини, приурочений до нещодавнього Дня журналіста.

Умови в'їзду до інших країн для українців 11:12

Триває сезон відпусток, тож нагадуємо, що через COVID-19 при відвідуванні популярних туристичних напрямків діє низка обмежень і вимог.