Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 квітня, 07:45:08

В колоніях області також відсвяткували День закоханих

16.02.2016   16:24Агенцiя

День святого Валентина відзначили засуджені Чернігівської виправної колонії (№ 44) та Прилуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області.

Засуджені жінки, які відбувають покарання в Чернігівській виправній колонії (№ 44), власними силами створили чудовий концерт й подарували свято всім бажаючим.

Вихованці Прилуцької виховної колонії відзначили Міжнародний  День  закоханих  проведенням в клубі установи великого театралізованого свята, яке було присвячене коханню. Під час концерту юнаки читали вірші класиків, насолоджувалися чудовою музикою Бетховена, Баха, гурту «Океан Ельзи», співали ніжні ліричні пісні, розігрували серйозні і кумедні сценки.

Під час заходу всі присутні  дізналися про найдовший шлюб в Україні довгожителів з Хмельницького – і дружині,  і чоловіку за віком вже більше 100 років. Ведучі розповіли легенду про християнського священика Валентина, якій таємно вінчав закоханих, про те, що герої Шекспіра в його творах вимовляють слово «кохання» - 2259 разів!

Вчителі школи підготували для своїх учнів цікаві і різноманітні конкурси. Хлопці вгадували мелодії з культових кінофільмів про кохання, виготовляли на сцені «валентинки», освідчувалися в коханні своїм уявним коханим, вчилися поводитися з дівчатами за всіма правилами етикету, а також – говорити їм щирі влучні компліменти.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини