Семенівський район: рятувальники ліквідували пожежу житлового будинку
15 лютого о 17:18 до Служби порятунку «101» у Семенівському районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку у с. Жадове.
До місця пригоди оперативно прибула місцева пожежна команда та черговий караул 11-ї Державної пожежно-рятувальної частини з райцентру. Спільними діями вогнеборці локалізували загоряння о 17:45, а о 18:10 остаточно ліквідували та не допустили розповсюдження полум'я на два поруч розташовані житлові будинки й господарчу споруду. В результаті пожежі ніхто не постраждав. Вогнем знищено покрівлю на площі 5 кв. м та перекриття на площі 20 кв. м.
Причиною пожежі послужило те, що в безпосередній близькості від опалювальної печі знаходились домашні речі господарів, які й зайнялися внаслідок дії температури від нагрівального приладу.
Рятувальники звертають увагу населення бути уважними та обережними при користуванні опалювальними і обігрівальними приладами. Ні в якому разі не можна допускати їх перегрівання, залишати без нагляду та розташовувати поблизу них ліжка, меблі, дрова або інші спалимі речі.
Управління ДСНС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26
З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
28 січня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.
В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16
Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.