Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 жовтня, 22:10:12

Представники Світового банку обговорювали питання підвищення енергоефективності з представниками міської влади

16.02.2016   07:33

В рамках візиту до міста Чернігівмоніторингової місії фахівців Світового банку,що відбулась15 лютого 2015 року,було проведено робочу зустріч Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка та керівника проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України» Станіслава Терлецького.

З боку Світового банку на зустрічі були присутні спеціаліст з питань енергетики ПедзіМакумбе, старший фінансовий аналітик ФабрісБертоле, старший спеціаліст з питань енергетики Санду Гідірім, також в зустрічі брали участь представники КЕП "Чернігівська ТЕЦ" ТОВ ФІРМИ "ТЕХНОВА".

Сторони обговорили питання участі в інвестиційному проекті, що фінансується за кошти позики Світового банку, ТОВ ФІРМИ "ТЕХНОВА", яка є орендарем цілісного майнового комплексу Чернігівської ТЕЦ та планує провести заходи з модернізації орендованих потужностей.
Для проведення заходів з модернізації ТОВ ФІРМИ "ТЕХНОВА"планує залучити позику загальним обсягом біля 35 млн. дол. США.

Міський голова погодився з необхідністю проведення робіт, що покращать якість послуг з централізованого теплопостачання, однак наголосив на важливості утримання тарифів, оскільки це питання є важливим для більшості мешканців міста.

З цього приводу була висловлена думка щодо необхідності повернення коштів позики за рахунок економії, якої буде досягнуто в результаті впровадження енергоефективних заходів. Також під час зустрічі обговорювались правові питання майбутньої співпраці та необхідність закріплення громади міста як першочергових вигодонабувачів.

Після зустрічі в міській раді фахівці Світового банку разом з представниками ТОВ ФІРМИ "ТЕХНОВА" оглянули об’єкти, на яких планується проведення робіт з модернізації.

В разі позитивного рішення Світового банку щодо включення міста Чернігів до переліку підприємств-учасників проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України»в місті планується провести реконструкцію 46 центральних теплових пунктів та 26 кілометрів теплових мереж, встановити 127 індивідуальних теплових пунктів з погодним регулюванням та 173 лічильники тепла. Також планується встановлення автоматизованої системи управління технологічними процесами, яка в режимі реального часу дозволить відслідковувати показники роботи всієї системи.

Проект «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України» є одним з комплексних заходів, який впроваджується Урядом України в напрямку реформування галузі централізованого теплопостачання за рахунок коштів позики Світового банку. Загальна вартість робіт, що будуть профінансовані в рамках Проекту, складе понад 300 млн. дол. США.

Останні новини Чернігівщини

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали 10:59

Приготування борщу увійде до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини, повідомило Міністерство культури та інформаційної політики України.

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини 10:53

Якщо з настанням осені до вас часто чіпляються застуди, погіршилося травлення, або шкіра страждає від сухості, вам всього лише необхідно запастися потрібними рослинними оліями, вживати їх в їжу щодня і дуже скоро ви будете виглядати і відчувати себе чудово!

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек 10:31

Бурек — це ситний пиріг родом з Туреччини. Існує безліч способів його приготування, деякі навіть передаються з покоління в покоління.

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021 10:26

У п'ятизірковому київському готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся фінал конкурсу краси Міс Україна Всесвіт-2021.

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року 10:13

Головна подія тижня – це повний місяць 20 жовтня. Він буде досить різким. Цей повний місяць актуалізує теми взаємин між людьми, конфліктів, відстоювання своїх прав і ролі в парі.