Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 червня, 16:43:53

Під час отримання неправомірної вигоди затриманий голова сільради

13.02.2016   08:11

Посадовець вимагав та отримав 7 тисяч гривень за надання дозволу на розробку технічної документації щодо виділення земельної ділянки на території сільської ради.

В ході досудового розслідування кримінального провадження, розпочатого прокуратурою Чернігівської області за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України

(прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) працівниками управління захисту економіки в Чернігівській області спільно з прокуратурою Чернігівської області при одержанні неправомірної вигоди затримано голову однієї з сільрад Куликівського району.

12 лютого при одержанні неправомірної вигоди затримано «на гарячому» голову однієї з сільрад Куликівського району, який будучи посадовою особою місцевого самоврядування, вимагав та одержав неправомірну вигоду у розмірі 7 тисяч гривень за позитивне вирішення питання про надання дозволу на розробку технічної документації щодо виділення земельної ділянки площею 0,2 га на території сільської ради.

Правопорушнику загрожує позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37

Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17

В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15

До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.

На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12

Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини