Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 листопада, 21:05:51

На сайті ОДА з’явилася версія для слабозорих

12.02.2016   10:20Агенцiя

З метою зробити найважливішу інформацію доступною для більш широкого кола громадськості, на сайті облдержадміністрації впроваджено версію для слабозорих.

Фахівці постаралися, щоб вона була доступною і простою у користуванні. Перейти на таку версію сайту можна, клікнувши на зображення ока у правому верхньому кутку головної сторінки.

Варіант сайту, призначений для людей з вадами зору, чорно-білий. На головній його сторінці є можливість обрати розмір шрифту, його колір (чорний чи білий) та, відповідно, чорне чи біле тло.

Доступними для прочитання людьми з вадами зору є не лише стрічка новин, а й інші рубрики та підрубрики сайту.

Маємо надію, що така новація стане дійсно корисною і сприятиме більшій поінформованості нашого суспільства про діяльність органів виконавчої влади, проведення реформ у різних галузях життєдіяльності та важливі події, що відбуваються на теренах області.

Останні новини Чернігівщини

На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52

В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.

Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків 16:34

Для спрощення процесу сплати податків Державна податкова служба України підготувала для громадян пам’ятку з детальними інструкціями щодо сплати податкових зобов’язань з майнових податків, зокрема земельного податку, як через мобільні застосунки банків, так і у касі банківських установ

В Україні запрацював  Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 16:16

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці.

На місці падіння безпілотника в Чернігові ремонтують покрівлі та допомагають мешканцям 16:10

Сьогодні на вулиці, що постраждала 24 листопада 2025 року від падіння ворожого безпілотника, працюють комунальні служби — КП «Деснянське», КП «Новозаводське», «ЖЕК-13» та «ЖЕК-10».

Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44

Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини