Прокуратура реагує на порушення при використанні земель лісового фонду
Питання законності використання земель лісового фонду перебуває під особливим контролем органів прокуратури області.
Зокрема, встановлено непоодинокі випадки, коли окремі особи, користуючись відсутністю у лісогосподарських підприємств правовстановлюючих документів на землю, намагаються отримати у власність привабливі ділянки лісового фонду якнайближче до Київської області.
Так, у поточному та минулому роках судами задоволено позови прокурора про повернення у державну власність майже 2 га земель лісового фонду, що протиправно вибули з користування ДП «Козелецьрайагролісгосп».
Ще 4 позови з аналогічних підстав щодо земельних ділянок загальною площею близького 1 га вартістю майже 250 тис грн перебувають на розгляді в суді.
Завдяки належній взаємодії органів прокуратури та лісогосподарських підприємств вдалося встановити й інші випадки незаконного зайняття вказаних категорій земель, щодо яких збираються матеріали для вжиття заходів представницького характеру.
Водночас до прокуратури області надійшло звернення керівника одного з
лісогосподарських підприємств щодо втручання окремих осіб в його роботу, пов’язану з виконанням обов’язків з протидії протиправному зайняттю земель лісового фонду.
Наразі викладені обставини перевіряються, за результатами буде прийнято рішення згідно із чинним законодавством.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.