Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 вересня, 15:24:44

Перспективи кардіологічної допомоги жителям Чернігівщини обговорено в обласній раді

10.02.2016   07:40Агенцiя

9 лютого перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук провів нараду за участю очільника постійної комісії облради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО, головного лікаря комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівський обласний проти-туберкульозний диспансер» Миколи Дейкуна, керівника обкому профспілки працівників охорони здоров'я Павла Потапка та головних лікарів провідних закладів охорони здоров'я Чернігівщини.

Учасники наради обговорили стан кардіологічної, зокрема інтервенційної допомоги в області, оскільки серцеві недуги є найбільш поширеними серед населення Сіверського краю та мають тенденцію до збільшення.

Спочатку головний лікар КЛПЗ «Чернігівський обласний кардіологічний диспансер» Ігор Батог поінформував присутніх про роботу очолюваного ним закладу по наданню медичної допомоги громадянам із серцево-судинними захворюваннями. За його словами, заклад є одним із провідних у системі охорони здоров'я. Торік було госпіталізовано 98 хворих з гострим інфарктам та 66 – з нестабільною стенокардією, що більше ніж у попередні роки. Виступаючий навів приклад державно-приватного партнерства та поінформував присутніх, що за підтримки ТОВ «Альфа Медика» в обласному кардіологічному диспансері здійснено ремонт та придбано сучасне лікувальне обладнанням, що дозволяє надавати належним чином медичну допомогу пацієнтам. Крім того, планується запустити соціальну програму, яка передбачає стентування пацієнтів з гострим інфарктом міокарду.

Свої думки стосовно пересектив кардіологічної допомоги, створення ефективної системи надання медичних послуг та державно-приватного партнерства на законних підставах висловив заступник начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації Володимир Пулін.

Про розвиток кардіологічної допомоги в області на якісному рівень, що дасть змогу зменшити рівень смертності, підвищити тривалість життя населення, зберегти здоров'я наголошували у своїх виступах головний лікаря комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівська обласна лікарня» Андрій Жиденко та керівник Чернігівської міської лікарні № 2 Володимир Фаль.

Медичні фахівці окреслили спектр діяльності Центрів серцево-судинної хірургії, які функціонують при очолюваних ними закладах.

Підбиваючи підсумки перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук підкреслив, що в області здійснюються певні кроки по запобіганню та лікуванню серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань. Зокрема, діє спеціалізована програма обласної ради, яка передбачає виділення коштів на придбання препаратів, які будуть використані для тромболізису при інфарктах та інсультах. Керівник закликав присутніх і надалі з максимальною віддачею здійснювати кардіологічну допомогу людям із серцево-судинними захворюваннями.

Останні новини Чернігівщини

Робота центрів масової вакцинації у Чернігові з 20 по 26 вересня

Робота центрів масової вакцинації у Чернігові з 20 по 26 вересня 15:12

Цього тижня (20-26 вересня) в центрах масової вакцинації міста Чернігова, розташованих у приміщеннях торгових центрів ЦУМ і Голлівуд, а також у приміщенні обласної ради (пр. Миру, 43), працюватимуть з вакциною Pfizer - як для першої, так і для другої вакцинації.

На Чернігівщині повністю вакциновано від COVID-19 понад 16% населення

На Чернігівщині повністю вакциновано від COVID-19 понад 16% населення 15:06

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 20 вересня в області щеплено 304 855 осіб (37,4% від загальної кількості населення).

Цікаві факти про лісовий фонд Чернігівської області

Цікаві факти про лісовий фонд Чернігівської області 15:02

Площа земель лісового фонду Чернігівської області є третьою за величиною в Україні та складає майже 748 тис.га – це 7% лісового фонду країни та 23% території області. Чернігівщина четверта за кількістю заготовленої та реалізованої деревини серед регіонів.

«МАУГЛІ». Сценічне прочитання «Книги джунглів» чернігівського драмтеатру

«МАУГЛІ». Сценічне прочитання «Книги джунглів» чернігівського драмтеатру 13:46

Існує безліч незвичайних переказів про життя джунглів, але немає більш дивовижної історії, ніж історія про хлопчика на ім’я Мауглі.

Як реконструювали шляхопровід на об'їзній Прилук

Як реконструювали шляхопровід на об'їзній Прилук 13:43

Ось так він змінювався з січня по вересень 2021 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини