Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 червня, 21:33:21

Перспективи кардіологічної допомоги жителям Чернігівщини обговорено в обласній раді

10.02.2016   07:40Агенцiя

9 лютого перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук провів нараду за участю очільника постійної комісії облради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО, головного лікаря комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівський обласний проти-туберкульозний диспансер» Миколи Дейкуна, керівника обкому профспілки працівників охорони здоров'я Павла Потапка та головних лікарів провідних закладів охорони здоров'я Чернігівщини.

Учасники наради обговорили стан кардіологічної, зокрема інтервенційної допомоги в області, оскільки серцеві недуги є найбільш поширеними серед населення Сіверського краю та мають тенденцію до збільшення.

Спочатку головний лікар КЛПЗ «Чернігівський обласний кардіологічний диспансер» Ігор Батог поінформував присутніх про роботу очолюваного ним закладу по наданню медичної допомоги громадянам із серцево-судинними захворюваннями. За його словами, заклад є одним із провідних у системі охорони здоров'я. Торік було госпіталізовано 98 хворих з гострим інфарктам та 66 – з нестабільною стенокардією, що більше ніж у попередні роки. Виступаючий навів приклад державно-приватного партнерства та поінформував присутніх, що за підтримки ТОВ «Альфа Медика» в обласному кардіологічному диспансері здійснено ремонт та придбано сучасне лікувальне обладнанням, що дозволяє надавати належним чином медичну допомогу пацієнтам. Крім того, планується запустити соціальну програму, яка передбачає стентування пацієнтів з гострим інфарктом міокарду.

Свої думки стосовно пересектив кардіологічної допомоги, створення ефективної системи надання медичних послуг та державно-приватного партнерства на законних підставах висловив заступник начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації Володимир Пулін.

Про розвиток кардіологічної допомоги в області на якісному рівень, що дасть змогу зменшити рівень смертності, підвищити тривалість життя населення, зберегти здоров'я наголошували у своїх виступах головний лікаря комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівська обласна лікарня» Андрій Жиденко та керівник Чернігівської міської лікарні № 2 Володимир Фаль.

Медичні фахівці окреслили спектр діяльності Центрів серцево-судинної хірургії, які функціонують при очолюваних ними закладах.

Підбиваючи підсумки перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук підкреслив, що в області здійснюються певні кроки по запобіганню та лікуванню серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань. Зокрема, діє спеціалізована програма обласної ради, яка передбачає виділення коштів на придбання препаратів, які будуть використані для тромболізису при інфарктах та інсультах. Керівник закликав присутніх і надалі з максимальною віддачею здійснювати кардіологічну допомогу людям із серцево-судинними захворюваннями.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини