Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 червня, 00:02:01

Прокуратура повернула державі 1,3 га землі водного фонду

09.02.2016   19:29

Рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду підтримано позицію прокуратури області та задоволено позов про визнання протиправним і скасування розпорядження Щорської районної державної адміністрації про надання в оренду понад 1,3 га землі водного фонду.

Підставою звернення прокурора до суду став установлений факт надання підприємцю у 2006 році на території Новомлинської сільської ради дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки в оренду на 49 років для риборозведення.

Водночас орендарем протягом майже 10 років проект землеустрою не розроблено, договір оренди не укладено, земельна ділянка з розташованим на ній водним об’єктом не використовувалась.

Такі дії призвели до нераціонального використання землі за призначенням, погіршення її якостей і властивостей в цілому, а також поставили під загрозу збереження та відтворення природної цінності об’єкта водного фонду.

На усунення порушень прокурором вжито заходів представницького характеру.

Останні новини Чернігівщини

Оформила доставку товару, а натомість втратила 80 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян бути обачними під час торгових операцій в Інтернеті 10:37

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів.

Понад 68 тисяч ВПО зареєстровано в регіоні: найбільше переселенців – в Чернігівському районі 10:35

Щоб всебічно забезпечити їх права та інтереси, соціальний захист, працевлаштування, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги в області майже рік діє Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при ОДА.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

18 червня: цей день в Україні і світі

18 червня: цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 846 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 846 RUSSIAN AGRESSION

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини