П’яний водій, з гранатою в автівці
8 лютого біля 23:00 в ході відпрацювання Прилуцького району в селі Сухополова Прилуцького району, водій автомобіля «ВАЗ 2101» проігнорував вимогу правоохоронців зупинитись.
Керманич додавши «газу» намагався втекти. Поліцейські, які виконують функції з безпеки дорожнього руху виявились спритнішими та заблокували втікача патрульним транспортним засобом на одній із вулиць села.
«Вартові доріг» встановили особу водія. Ним виявився 51-но річний Анатолій, мешканець села Білоріччя, Прилуцького району. Останній перебував за кермом в стані алкогольного сп’яніння.
При огляді автомобіля правоохоронці виявили під переднім пасажирським сидінням гранату «Ф1» на бойовому взводі.
Цікавий факт. Чоловік більше 20-ти років провів в місцях позбавлення волі за тяжкі злочини, в основному пов’язані з незаконним обігом наркотиків.
На даний час транспортний засіб поміщено на територію Прилуцького відділу поліції. Граната вилучена фахівцями вибухотехнічної служби. Проводиться подальша перевірка.
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв