Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 лютого, 04:50:44

Протягом минулих вихідних пожежно-рятувальними підрозділами ліквідовано 8 пожеж

08.02.2016   12:51

Протягом минулих вихідних пожежно-рятувальними підрозділами Управління ДСНС у Чернігівській області ліквідовано 8 пожеж, основними причинами виникнення яких послужили необережність громадян у поводженні з вогнем, а також порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації приладів опалення й електромереж.

7 лютого об 11:53 у м. Чернігів до оперативно-координаційного центру УДСНС у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку по вул. Фабричній. На місце події прибуло відділення 3-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

Оцінивши складність ситуації, адже вогнем майже повністю було охоплено перекриття над однією з кімнат будівлі, вогнеборці викликали додаткові сили і засоби у складі двох відділень 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини. На місці пожежі працювало 15 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки. Завдяки їх оперативним діям пожежу о 12:40 було локалізовано, а о 13:20 остаточно ліквідовано.

Вогнем знищено перекриття на загальній площі 30 кв.м, пошкоджено стіни та майно.

Причиною виникнення пожежі послужило коротке замикання електромережі.
 

Останні новини Чернігівщини

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43

Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33

Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.

У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20

Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.