Антона Шевцова після Чернігова призначено керівником поліції Вінниччини
5 лютого заступник Голови Національної поліції України Олексій Руденко представив особовому складу вінницької поліції нового керівника. Начальником Головного управління поліції у Вінницькій області став Антон Шевцов.
Новопризначений начальник поліції подякував за високу довіру та зазначив, що він має досвід роботи у різних підрозділах. Також підполковник поліції зауважив, що для нього важлива думка кожного працівника, він з повагою поставиться до всіх, хто готовий до дієвої роботи на благо людей.
Шевцов Антон Валерійович народився 29 липня 1976 року в місті Севастополі.
В органах внутрішніх справ із грудня 1998 року. Тривалий час працював на оперативних та керівних посадах в УБОЗ м. Севастополя та ГУБОЗ МВС України. Під час захоплення Автономнії Республіки Крим навесні 2014 року Антон Валерійович залишився вірним присязі та виїхав з півострова.
Добровільно вступив до роти патрульної служби міліції особливого призначення «Луганськ - 1», близько року брав участь у бойових діях у зоні АТО на Сході України. З липня 2015 року очолив Чернігівський міськвідділ поліції, з листопада 2015 - Чернігівський відділ поліції.
Останні новини Чернігівщини
Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47
За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.
Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40
Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.
Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18
13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.
Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34
Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.
Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11
Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.