Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 жовтня, 17:08:34

СБУ затримала на хабарі заступника начальника пенітенціарного закладу

05.02.2016   14:28Агенцiя

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою затримали на хабарі заступника начальника одного з пенітенціарних закладів Чернігівщини.

Службовець запропонував місцевому приватному підприємцю укласти контракт на постачання виробів, зроблених ув’язненими. За 82 тисячі гривень винагороди він гарантував збільшити поставки у декілька разів порівняно із обсягом зазначеним у договорі.

Співробітники СБУ затримали здирника під час отримання частини хабара у сумі 2600 доларів США. Раніше оперативники задокументували одержання працівником виправної установи неправомірної вигоди у розмірі 12600 гривень.

У рамках кримінального провадження відкритого за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України тривають невідкладні процесуальні дії.

Вирішується питання щодо повідомлення хабарнику про підозру.

Останні новини Чернігівщини

Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56

До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!

На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19

Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.

Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48

Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.

Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27

З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).

Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10

Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини