Оновлено інфекційне відділення Менської лікарні
Наприкінці січня у Менській центральній районній лікарні закінчено капітальний ремонт інфекційного відділення. Ремонтували приміщення будівельники районної лікарні, допомагали їм працівники відділення.
— Кошторисна вартість ремонту склала 335,1 тисячі гривень. Проте, за рахунок залучення спонсорської допомоги та виконання робіт працівниками лікарні нам вдалося зекономити 291,5 тисячі гривень, — розповів головний лікар закладу Петро Хомрач.
На час ремонту відділення хворих на інфекції за направленням менських медиків лікували у Чернігові, Березні, Макошиному.
Зараз у відділенні перебувають хворі на ГРВІ та грип. Крім цього, для лікування цієї групи хворих розгорнуто додаткові ліжка на базі неврологічного відділення.
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.