Поліція затримала злодія, який тросом виривав двері гаражів
Поліцейські відділення кримінальної поліції Чернігівського відділу поліції затримали зловмисника, на рахунку якого півсотні крадіжок з гаражів чернігівців.
![](/uploads/13052-m.jpg)
Як розповів тимчасово виконуючий обов’язки начальника Чернігівського відділу поліції підполковник поліції Олександр Крук, до чергової частини надходили заяви від чернігівців, що у них з гаражів були здійсненні крадіжки.
При виїзді слідчо-оперативної групи на місце події правоохоронці встановлювали обставини, за яких крадій проникав до приміщень. В одних випадках зловмисник виламував замки за допомогою лома, в інших – прив’язував до дверей трос і власним легковиком виривав двері.
Правоохоронці провели спецоперацію, в ході якої перекривалися мікрорайони з автокооперативами та гаражами, які не охоронялися. Саме в ході проведення оперативно-профілактичних заходів підозрюваний і був затриманий «на гарячому» під час спроби крадіжки. Зловмисник якраз прив’язав троса до власної автівки та приготувався вирвати двері з гаража.
Підозрюваного затримали та доставили до відділу поліції. Він зізнався у скоєному та надав правдиві свідчення про причетність до півсотні крадіжок. Зі слів зловмисника, отримані за продаж викраденого гроші він витрачав на наркотики.
Цей чернігівець і раніше затримувався поліцейськими за аналогічні крадіжки ще в минулому році. За скоєне йому обирався запобіжний захід – особисте зобов’язання. Наприкінці минулого року чоловік за вироком суду отримав 4 роки позбавлення волі, але крадій подав апеляційну скаргу. На час її розгляду запобіжний захід не був змінений і чоловік взявся за старе – продовжував здійснювати крадіжки.
Олександр Крук повідомив, що за фактами крадіжок відкриті кримінальні провадження за частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб) - карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.