Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 червня, 00:48:32

Процес роздержавлення Чернігівської районної газети розпочато

02.02.2016   12:23

На виконання Закону України "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації" в районі розпочинається процес роздержавлення районної друкованої преси.

Так, 1 лютого голова райдержадміністрації Віктор Корж провів нараду щодо реформування КП "Редакція Чернігівської районної газети "Наш край" за участю голови районної ради Олександра Ларченка, редактора районної газети "Наш край" Наталії Бушай, відповідальних працівників райдержадміністрації.

В ході наради Наталія Бушай проінформувала присутніх про порядок роздержавлення, його основні етапи. Зокрема, йшлося й про те, який формат газета буде мати після її роздержавлення, а також обговорено питання форми подальшої співпраці редакції районної газети з райдержадміністрацією та районною радою.

Віктор Корж підкреслив, що буде надавати всіляке сприяння та підтримку колективу районної газети у данному питанні.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 9 нових випадків COVID-19

Виявлено 9 нових випадків COVID-19 17:15

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 15 червня в області зафіксовано 9 нових випадків COVID-19.

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа "Кошлатий Борушко" 15:03

З 14 по 22 червня при центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського працюватиме дитяча літературна школа «Кошлатий Борушко».

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому 14:56

Про це повідомляє Чернігівський обласний центр зайнятості. При цьому на кожне вільне робоче місце претендувало 12 осіб проти 27 торік.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:46

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини