Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 02:32:57

За отримання "хабара" полковник Державної прикордонної служби України відповідатиме в суді

02.02.2016   11:00Агенцiя

29 січня військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону Центрального регіону України до суду скеровано обвинувальний акт щодо заступника начальника Чернігівського прикордонного загону – начальника відділу полковника К. за обвинуваченням у вчинені злочину, передбаченого ст. 368 ч. 1 КК України.

Досудовим слідством встановлено, що вказаний військовослужбовець, зловживаючи службовим становищем, з корисливих мотивів у грудні 2015 року отримав від суб’єкта підприємницької діяльності грошові кошти в сумі 6500 грн. за позитивну перевірку та погодження договорів на постачання харчових продуктів у виді огірків, помідорів консервованих та цукру до Чернігівського прикордонного загону, тобто так званий «відкат».
  
Обвинуваченого відсторонено від посади та обрано запобіжний захід у виді застави.
  
Завершення досудового розслідування забезпечено в місячний строк.

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини