Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 09:10:38

Правоохоронці викрили зловмисника, який зривав державні прапори

02.02.2016   07:48

Поліція Щорського відділення поліції ГУНП в Чернігівській області спільно з СБУ викрила правопорушника, який в листопаді минулого року в Щорсі зірвав державні прапори з приміщень фінансового управління райдержадміністрації, музичної школи, дитячого садка та інших установ.

Інформацію про дану подію Щорським відділенням поліції ГУНП в Чернігівській області було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) - максимальна санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.

Оперативники Щорського відділення поліції у взаємодії з районним підрозділом СБУ вийшли на підозрюваного - 47-річного жителя райцентру, який має психічні розлади. Чоловік неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронних органів через висловлювання відвертих антидержавних поглядів.

Зловмисник зізнався у скоєному та мотивував свій вчинок особистим незадоволенням ситуацією у державі, а також повідомив правоохоронцям про інші подібні випадки. Щорське відділенням поліції здійснює процесуальні дії в рамках кримінального провадження для подальшого скерування матеріалів до суду.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression

Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57

6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32

У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.