Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 17 червня, 12:10:52

Сім’я Єреськів за крок до укладення мирової угоди

01.02.2016   12:18Агенцiя

Круглий стіл провів «Антикорупційний Рух» Валентина Наливайченка у Чернігові 29 січня. Захід закінчився домовленістю сторін про прийнятний спосіб вирішення 8-річного судового конфлікту з приводу квартири сім’ї Єреськів.

Після годинного з’ясування позицій сторін за посередництва адвокатів, вдалося виробити рішення про перехід квартири у власність сім’ї Єреськів. Конфліктуючі сторони домовилися знайти правовий механізм аби зробити цю процедуру незворотною.

«Наступним кроком ми хочемо висвітлити угоду, щоб ні у кого не залишалося ніяких запитань після цього і ніхто нікого не міг звинуватити», - сказав представник «Антикорупційного Руху»   Володимир Березинський.

Тетяна Єресько подякувала за ініціативу громадської організації, яка зібрала конфліктуючі сторони і допомогла виробити конструктивне рішення.

Нагадаємо,  судова справа сім’ї Єреськів триває уже більше 8 років. У  ній фігурували і правоохоронці. Нарешті з’явилися передумови для примирення сторін.

А 21 січня колегія Апеляційного  суду Чернігівської області скасувала рішення Деснянського суду Чернігова  від 15 листопада 2015 року про  примусове виселення з квартири сім’ї Єресько.

Останні новини Чернігівщини

За відвідування незаконно окупованої території 2-м іноземцям на 3 роки заборонено в’їзд в Україну

За відвідування незаконно окупованої території 2-м іноземцям на 3 роки заборонено в’їзд в Україну 11:53

Громадянина Німеччини та його дружину - громадянку Російської Федерації, які в порушення чинного законодавства України відвідували територію окупованого Криму через закритий Урядом України автомобільний ППр «Керч», виявили прикордонники Чернігівського загону.

Олександр Кодола провів координаційну раду з правоохоронцями

Олександр Кодола провів координаційну раду з правоохоронцями 11:42

Міський голова Олександр Кодола провів координаційну раду з представниками правоохоронних органів щодо криміногенної обстановки та дотримання правопорядку.

Шляхом конкурсу обрано ще трьох керівників навчальних закладів у Чернігові

Шляхом конкурсу обрано ще трьох керівників навчальних закладів у Чернігові 11:39

Відбулася друга черга захистів перспективних планів у конкурсі на заміщення вакантних посад директорів чернігівських шкіл.

У Парафіївці і Тростянці відкрили новозбудовані амбулаторії

У Парафіївці і Тростянці відкрили новозбудовані амбулаторії 10:11

Мережа закладів охорони здоров’я Чернігівщини поповнилася двома об’єктами: у Прилуцькому районі відкрили амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

"Пліч-о-пліч стали біль і мужність" 10:03

Під таким гаслом відбулася зустріч членів обласної організації «Союз Чорнобиль України», ліквідаторів аварії на ЧАЕС та членів їх сімей. Участь у ній взяли заступниця голови ОДА Олена Дума та заступник голови обласної ради Дмитро Блауш.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини