Поліція Чернігова розшукує шахраїв - кукловодів
Поліцейські Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області розслідують факт шахрайських дій відносно чернігівки, яку ошукали за допомогою «кукли» з фальшивими доларами.
Як розповів т.в.о. начальника Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області підполковник поліції Олександр Крук, до чергової частини відділу надійшла заява від 57-річної жительки м.Чернігова про скоєння відносно неї шахрайських дій. Як пояснила потерпіла, незнайомці, використавши «куклу» (упаковку) фальшивих доларових купюр, заволоділи її грошима в сумі 150 тисяч гривень.
В ході подальшої перевірки правоохоронцями було встановлено, що жінка того дня зняла з депозиту в одному з банків міста майже 200 тисяч гривень. Йдучи вулицею, вона раптом побачила прямо пере собою прозорий пакунок в якому проглядалися доларові купюри. Не запідозривши нічого поганого, жінка підняла пакунок і тут до неї підійшов чоловік, заявивши, що він перший знайшов гроші. Після короткої суперечки, було вирішено поділити знахідку.
Але як тільки вони зайшли в під’їзд найближчої багатоповерхівки, туди забіг ще один учасник афери – двометровий чолов’яга та почав погрожувати, що саме ці двоє викрали в нього гроші. Спантеличена жінка почала демонструвати вміст своїх кишень, а саме в них вона і несла зняті з депозиту гроші. Взявши «подивитись» пачки грошей, чи бува не заховалися поміж них долари, обоє незнайомців хутко зникли з місця пригоди, залишивши жінку з упаковкою фальшивих доларів.
У потерпілої залишилися залишки суми, яку злочинці не знайшли.
Наразі зловмисників шукає поліція.
Підполковник поліції Олександр Крук повідомив, що за даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство), що карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.
Ведеться досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28
У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.
Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).
Чим живуть ветерани Чернігівщини: про потреби та точки дотику – з профільною міністеркою 15:20
Наталія Калмикова, міністерка у справах ветеранів України, відвідала Чернігівщину з новим робочим візитом. Сьогодні – в день четвертих роковин повномасштабного вторгнення.
Готовність Чернігівщини до повеней і паводків – на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС 15:16
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Основна увага – підготовці до можливої весняної повені. До засідання долучився заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Демчук.
Чернігівська команда - у п’ятірці найкращих на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики 15:14
З 21 до 22 лютого в Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.