Прокуратура вивчить законність використання коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища
Депутатом Чернігівської обласної ради Олегом Авер’яновим у мережі Фейсбук поширено інформацію щодо протиправності розпорядження голови Чернігівської обласної ради від 18.01.2016 № 15 «Про створення робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області», до складу якої увійшло 9 осіб.

Вивченням розпорядження, проведеного органами прокуратури області, встановлено, що документ прийнято з дотриманням норм чинного законодавства, а тому підстав для його скасування не вбачається.
Разом з тим питання законності використання коштів, виділених на обласний фонд охорони навколишнього природного середовища, потребує додаткового опрацювання.
У зв’язку з наведеним прокуратурою області згідно зі ст. 23 Закону України «Про прокуратуру» витребувана відповідна інформація від розпорядників цих коштів.
Прокуратурою області буде надано правову оцінку законності використання коштів для охорони навколишнього природного середовища.
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.