Поліція затримала "мобільного" шахрая
Оперативники Чернігівського відділу поліції затримали 38-річного чоловіка, який, представляючись поліцейським, шахрайським шляхом заволодів мобільними телефонами трьох неповнолітніх.
Як розповів тимчасово виконуючий обов’язки начальника Чернігівського відділу поліції підполковник поліції Олександр Крук, до чергової частини надійшло повідомлення, що невідомий чоловік у трьох неповнолітніх хлопців шахрайським шляхом заволодів мобільними телефонами.
На місце події негайно виїхала поліція. Правоохоронці встановили, що того дня троє підлітків, 2000, 2002 та 2003 років народження знаходилися неподалік від однієї зі шкіл міста. До них підійшов невідомий чоловік, представився поліцейським і під приводом перевірки мобільного телефону за базою викрадених речей попросив показати їх мобільні телефони. Хлопці виконали вимогу псевдополіцейського.
Потім самозванець запропонував одному з підлітків піти з ним до будинку побуту, де, з його слів, і мала б здійснюватися перевірка. Зловмисник забрав телефони та у супроводі одного з підлітків зайшов до приміщення. Хлопцеві наказав чекати, а сам вийшов на вулицю через запасний вихід.
Юнак запідозрив неладне і викликав поліцію. Отримавши прикмети шахрая, правоохоронці розпочали пошуки. Прочісуючи вулиці неподалік місця події, поліцейські затримали чоловіка, схожого за прикметами на шахрая. Потерпілий упізнав свого кривдника, ним виявився раніше засуджений 38-річний наркозалежний. У нього вилучені мобільні телефони потерпілих.
Олександр Крук повідомив, що відомості за даним фактом внесені в Єдиний реєстр досудових розслідувань за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.