Протягом доби рятувальники витягли зі снігового полону 3 машини швидкої допомоги
Протягом минулої доби рятувальникам Чернігівщини довелося двічі надавати допомогу автомобілям швидкої медичної допомоги, які потрапили у снігові пастки.
МНС
Так, 26 січня до служби "101" у Городнянському районі надійшло повідомлення про те, що у с. Хотівля два автомобілі швидкої допомоги потрапили до снігового замету.
Спочатку застрягла одна автівка, яка прямувала з виклику. Медпрацівники викликали на допомогу своїх колег, проте намагаючись витягти із замету інша автівка також опинилась у сніговому полоні. На допомогу до місця події прибули рятувальники з райцентру, які за допомогою буксирувального тросу вилучили автомобілі з снігової пастки на безпечну ділянку шляху, звідки вони продовжили рух самостійно.
Того ж дня, по допомогу до рятувальників звернулись медпрацівники бригади швидкої допомоги, які їхали на виклик та потрапили у сніговий полон на вул. Городнянській, що у м. Чернігові.
За викликом оперативно прибув черговий караул 1-ї державної пожежно-рятувальної частини. Застосувавши буксирувальний трос, рятувальники допомогли кареті швидкої допомоги виїхати на проїжджу частину дороги.
Всього від ДСНС залучалось 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки та 4 чоловіки особового складу.
Останні новини Чернігівщини
2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21
Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).
Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26
З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
28 січня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.