Суд присяжних судитиме за вбивство
Бахмацькою місцевою прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо трьох осіб, серед яких двоє неповнолітніх, у вчиненні умисного вбивства при обтяжуючих обставинах (п. п. 4, 12 ч. 2 ст. 115 КК України).
Як встановлено, у вересні 2015 року в с. Матіївка Бахмацького району повнолітній та двоє неповнолітніх, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, на ґрунті неприязних відносин, протягом тривалого часу наносили потерпілому численні ушкодження, що завдавали йому фізичний біль та страждання, внаслідок яких він помер на місці події.
Судовий розгляд кримінального провадження здійснюватиметься судом присяжних у складі двох професійних суддів та трьох присяжних.
За такі дії обвинуваченим загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до п’ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв