Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 червня, 10:34:08

За рахунок реалізації безхазяйного майна бюджети поповнилися на 509,5 тисяч гривень

27.01.2016   08:05Агенцiя

За несприятливих економічних умов, які, на жаль, склалися у нашій державі, залучення додаткових ресурсів надходжень стабілізує процес наповнення бюджетів для забезпечення ефективного функціонування економіки країни.

Як повідомили в управлінні погашення заборгованостей ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області, за 2015 рік обліковано майна з ознаками безхазяйного на загальну суму 94,8 тис гривень.
        
Загалом, станом на початок 2016 року майна з ознаками безхазяйного на обліку в інспекції знаходиться на суму 103,6 тис гривень.
         
Нагадаємо, що безхазяйним вважається майно, що не має власника або власник якого невідомий. Зазначене майно надходить у власність держави, міських, сільських громад за рішенням місцевих органів влади.

Виявлення, облік, зберігання, оцінка та розпорядження безхазяйним майном та іншим майном, що переходить у власність держави, а також  облік, попередня оцінка, зберігання майна, вилученого та конфіскованого за порушення митного і податкового законодавства належить до функцій   органів Державної фіскальної служби України відповідно до  п.п.191.1.23 п.191.1 ст.19 Податкового кодексу України.

Оцінка майна провадиться комісією, яка утворюється органом, що здійснив його вилучення, у складі представників органів ДФС, органів (організацій), що здійснили вилучення майна або зберігають його, фінансових органів та органів (організацій), які здійснюватимуть розпорядження цим майном. Взяте на облік безхазяйне майно зберігається відповідним органом ДФС у власних (орендованих) приміщеннях або за актом опису і попередньої оцінки безхазяйного майна передається на відповідальне зберігання суб’єкту господарювання, з яким укладається відповідний договір.
        
Фахівці управління погашення заборгованостей роз’яснюють, що реалізацію безхазяйного майна, яке перейшло у власність держави, проводять уповноважені торгівельні організації на конкурсних умовах - через аукціон або біржові торги. Таких організацій в цьому році три.

Так, за рахунок налагодженої ефективної співпраці з територіальними органами місцевого самоврядування та правоохоронними органами, у минулому році державному бюджету реалізація чернігівського майна з ознаками безхазяйного принесла понад 349,8 тис грн, ще 159,7 тис грн надійшли до місцевої скарбниці.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 10:09

22 червня відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Олександра Кодоли.

Для вдосконалення системи перевезень громадським транспортом у Чернігові проводять наукове дослідження

Для вдосконалення системи перевезень громадським транспортом у Чернігові проводять наукове дослідження 10:00

У Чернігові з метою вдосконалення системи міських пасажирських перевезень проводять наукове дослідження, замовником якого є міське управління ЖКГ, а виконавцем – Чернігівська Політехніка.

Андрій Пономар - чемпіон України з велоспорту на шосе

Андрій Пономар - чемпіон України з велоспорту на шосе 09:45

Представник Чернігівської області Андрій Пономар виборов першість чемпіонату України з велоспорту на шосе в олімпійських видах програми серед чоловіків, чоловіків до 23 років у груповій гонці на 220 км.

ТОП-10 найбільш високооплачуваних вакансій області

ТОП-10 найбільш високооплачуваних вакансій області 09:31

З пом’якшенням карантину бізнес поступово відновлює діяльність, і пропозицій роботи стає більше. Нові вакансії у базі даних обласної служби зайнятості з’являються постійно. Серед них є й високооплачувані.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:31

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 22 червня травня по 8:00 23 червня 2021 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини