Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 17:21:43

Організація досудового слідства в органах прокуратури Чернігівщини зазнала позитивних змін та активізації

27.01.2016   07:46Агенцiя

У 2015 році слідчим відділом прокуратури області здійснювалось досудове розслідування у кримінальних провадженнях різних категорій злочинів, підслідних органам прокуратури, від службових до загально-кримінальних, зокрема розслідувались справи стосовно посадовців високого рівня, правоохоронців, військовослужбовців.

Передусім у минулому році зосереджено увагу на розслідуванні кримінальних  правопорушень за фактами перевищення влади, корупційних злочинів, у тому числі одержання неправомірної вигоди.

Із загальної кількості направлених до суду обвинувальних актів – 17 у кримінальних провадженнях з ознаками корупції (здебільшого за фактами отримання неправомірної вигоди працівниками правоохоронних органів).

Також закінчено досудове розслідування у 2 кримінальних провадженнях за фактами дорожньо-транспортних пригод за участю працівників правоохоронних органів (по одному із них – спричинено смерть 3 осіб).

Особливу увагу слідчими прокуратури приділено розслідуванню злочинів, пов’язаних з подіями Революції Гідності. Так, серед скерованих до суду обвинувальних актів – 3 про кримінальні правопорушення, пов’язані з вказаними вище подіями.

Загалом упродовж минулого року слідчими органів прокуратури розслідувано 450 кримінальних проваджень, в яких 37 обвинувальних актів стосовно 42 осіб скеровано до суду, що  майже вдвічі більше ніж за 2014 рік.

У поточному році слідчим відділом прокуратури області скеровано до суду 3 обвинувальні акти.

Робота за вказаним напрямом триває.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.