Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 06:06:33

Організація досудового слідства в органах прокуратури Чернігівщини зазнала позитивних змін та активізації

27.01.2016   07:46Агенцiя

У 2015 році слідчим відділом прокуратури області здійснювалось досудове розслідування у кримінальних провадженнях різних категорій злочинів, підслідних органам прокуратури, від службових до загально-кримінальних, зокрема розслідувались справи стосовно посадовців високого рівня, правоохоронців, військовослужбовців.

Передусім у минулому році зосереджено увагу на розслідуванні кримінальних  правопорушень за фактами перевищення влади, корупційних злочинів, у тому числі одержання неправомірної вигоди.

Із загальної кількості направлених до суду обвинувальних актів – 17 у кримінальних провадженнях з ознаками корупції (здебільшого за фактами отримання неправомірної вигоди працівниками правоохоронних органів).

Також закінчено досудове розслідування у 2 кримінальних провадженнях за фактами дорожньо-транспортних пригод за участю працівників правоохоронних органів (по одному із них – спричинено смерть 3 осіб).

Особливу увагу слідчими прокуратури приділено розслідуванню злочинів, пов’язаних з подіями Революції Гідності. Так, серед скерованих до суду обвинувальних актів – 3 про кримінальні правопорушення, пов’язані з вказаними вище подіями.

Загалом упродовж минулого року слідчими органів прокуратури розслідувано 450 кримінальних проваджень, в яких 37 обвинувальних актів стосовно 42 осіб скеровано до суду, що  майже вдвічі більше ніж за 2014 рік.

У поточному році слідчим відділом прокуратури області скеровано до суду 3 обвинувальні акти.

Робота за вказаним напрямом триває.

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».