Рятувальники продовжують надавати допомогу з вивільнення транспортних засобів, що потрапили у снігові замети
Протягом минулої доби для надання допомоги водіям транспортних засобів від Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області залучалося 4 чоловіка особового складу та 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки.

Так, 24 січня о 09:15 у Чернігові до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про те, що поблизу обласного центру, на автодорозі Чернігів-Любеч, у сніговий замет потрапив вантажний автомобіль "DAF-XF". За викликом, до місця події прибув черговий караул аварійно-рятувального загону спецпризначення, який за допомогою буксирувального тросу вивільнив транспортний засіб із снігового замету.
Того ж дня, о 14:30 до рятувальників Чернігівського району, звернувся водій позашляховика "Hyundai Terracan", що потрапив у сніговий замет поблизу смт. Седнів. За викликом прибули рятувальники 4-го професійного пожежного посту, які за допомогою пожежно-рятувального автомобіля підвищеної прохідності вивільнили позашляховик із снігового замету.
У зв’язку з цим, рятувальники Держслужби з надзвичайних ситуацій звертаються до водіїв автотранспортних засобів з проханням бути уважними на дорогах, дотримуватися безпечної швидкості й дистанції руху та по можливості утриматися від поїздок на далекі відстані.
Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19
З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.
Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16
Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.
Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.
Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10
З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.