Поліція Чернігівської і Київської областей затримала викрадений легковик
21 січня до чергової частини Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області надійшло повідомлення від 28-річного прилучанина, що 20 хвилин тому невідомий зловмисник незаконно заволодів його автомобілем.
На місце події негайно направилася слідчо-оперативна група на чолі з начальником відділу поліції. Автовласник розповів поліції, що він нещодавно придбав легковик БМВ-7301 та залишив його без нагляду неподалік свого будинку.
Повернувшись, господар не застав автівку на місці і одразу ж повідомив про крадіжку в поліцію. В ході проведення першочергових розшукових дій поліцейським вдалося визначити ймовірний напрямок руху викраденого автомобіля. Був введений оперативний план «Перехоплення», в двох напрямках можливого руху автівки виїхали поліцейські наряди.
За оперативною інформацією, викрадена автівка рухалася в напрямку столиці. Для затримання зловмисників разом з автопатрулем в бік Києва виїхав і начальник Прилуцького відділу поліції. Для затримання зловмисників по «гарячих слідах» начальник ГУНП дав дозвіл службовим автомобілям покинути територію Чернігівської області.
Зв'язавшись з Броварським відділом поліції та повідомивши про дане правопорушення, назустріч зловмисникам направилися співробітники даного відділу. Вже о 18 годині в Красилівці Броварського району спільними зусиллями чернігівських і столичних правоохоронців вдалося зупинити викрадений автомобіль.
Для якісного документування на місце зупинки транспорту прибув слідчий та експерт Прилуцького відділу поліції. В затриманні і документуванні даного правопорушення також особисто брав участь начальник Прилуцької поліції Руслан Крахмілець, начальник слідчого відділення Олександр Хвостенко та начальник кримінальної поліції Сергій Юрченко.
Зараз автівка знаходиться на майданчику тимчасового тримання автомобілів Прилуцького відділу поліції. Відомості про дану подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом) - караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з конфіскацією майна або без такої.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08
Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.
Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06
Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.