В колоніях борються с грипом - імунітет засуджених зміцнюють лимоном та часником
З метою зміцнення імунітету, підняття тонусу і поліпшення процесів життєдіяльності співробітники Чернігівської виправної колонії управління ДПтС України в Чернігівській області (№ 44) розпочали вводити в раціон засуджених жінок лимон та часник.
Загальновідомо, що ці продукти роблять позитивний вплив на будь-який організм.
Саме тому пенітенціарії звернулись до благодійних та релігійних організацій з проханням надати засудженим жінкам ці цілющі продукти, які допоможуть жінкам в неволі підвищити імунітет, не захворіти на застуду та грип.
На прохання відгукнулись представники Греко-католицької церкви та передали продукти в якості гуманітарної допомоги.
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.