Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 червня, 14:20:09

За Програмою підтримки громадських організацій на 2016 рік фінансову допомогу отримають 17 ГО м. Чернігова

20.01.2016   07:42

Виконавчий комітет міської ради на засіданні 18 січня погодив проект Програми підтримки громадських організацій м. Чернігова на 2016 рік, розробленої відділом зв’язків з громадськістю міської ради.

Програмаспрямована на фінансову підтримку громадських організацій, які об'єднують інвалідів, ветеранів, багатодітні родини та громадян, які потрапили у скрутні життєві обставини, а також тих організацій, які надають безоплатну правову допомогу вразливим верствам населення міста та жертвам порушень прав людини, посилюють правові можливості громадян.

Програма розроблена на основі пропозицій, внесених кожною громадською організацією.

Програма має на меті об'єднання зусиль органів виконавчої влади та громадських організацій для забезпечення громадської злагоди та соціального партнерства у вирішенні питань соціальної підтримки громадян з особливими потребами.

Всього з міського бюджету м. Чернігова протягом року планується надати фінансову допомогу 17 громадським організаціям на загальну суму 534 278,5 грн, зокрема:
- на сплату комунальних послуг;
- на оплату послуг зв'язку та Інтернет;
- за оренду приміщення.

З метою розвитку громадянського суспільства та розв’язання актуальних проблем в діяльності громадських організацій члени виконкому  запропонували до 1 липня поточного року запровадити конкурсний підхід з надання фінансової підтримки громадським організаціям з міського бюджету.

"Необхідно запровадити прозорий, зрозумілий для всіх формат конкурсу програм громадських організацій й надалі надавати необхідну фінансову підтримку з міського бюджету громадським організаціям за результатами конкурсу, -  зауважив міський голова Владислав Атрошенко.

Виконавчий комітет міської ради доручив відділу зв’язків з громадськістю міської ради внести проект Програми підтримки громадських організацій м. Чернігова на 2016 рік на розгляд міської ради.

На засіданні 18 січня виконком також продовжив термін дії "Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Чернігова на 2014-2015 роки" на 2016 рік до прийняття нової програми, затвердив Регламент виконавчого комітету Чернігівської міської ради та розглянув інші питання порядку денного.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1587 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1587 осіб 13:32

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 23 червня області щеплено першою та другою дозою 54 457 людей.

Юні таланти отримали свідоцтва про завершення курсу письменницької майстерності

Юні таланти отримали свідоцтва про завершення курсу письменницької майстерності 13:30

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте вручення сертифікатів випускникам дитячої літературної школи «Кошлатий Борушко».

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж 11:24

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 6 пожеж, з яких 1 виникла на об'єкті, 1 в житловому секторі, 1 на транспорті та 3 в природних екологічних системах.

Склад населення Чернігівської області за віком. ДОВІДКА

Склад населення Чернігівської області за віком. ДОВІДКА 11:10

На 1 січня 2021 року на Чернігівщині, за розрахунками, постійно проживали 968,1 тис. осіб (2,3% населення України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини