Рятувальники ліквідували пожежу в двоповерховому житловому будинку
18 січня о 00:45 до Служби порятунку "101" у Козелецькому районі надійшло повідомлення про пожежу в одному з приватних житлових будинків с. Євминка, що за 10 км від райцентру.
Оперативно до місця пригоди прибуло 2 відділення 7-го державного пожежно-рятувального посту з м. Остер. На момент прибуття підрозділу ДСНС вогонь вирував всередині та на даху будівлі.
Завдяки злагодженим та оперативним діям рятувальників вогонь не розповсюдився на інші кімнати помешкання та поруч розташовані господарчі споруди. О 01:25 пожежу було локалізовано, а о 04:20 - остаточно ліквідовано.
Загальна сума врятованих матеріальних цінностей становить понад 20 тисяч гривень.
Внаслідок пожежі вогнем знищено 20 кв. м покрівлі, а також пошкоджено перекриття та стіни на загальній площі 20 кв. м.
Ймовірною причиною пожежі послужило коротке замикання електромережі. Внаслідок пригоди ніхто з мешканців будинку не постраждав.
Останні новини Чернігівщини
Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині 16:08
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.
«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації 16:06
П’ятдесят кухарок із 29 дитячих садків пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Кулінарного хабу, створеного в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти в партнерстві зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE.
48 світлофорів Чернігова вже обладнані резервними джерелами живлення 16:03
Для стабільної роботи системи освітлення та безпеки дорожнього руху в Чернігові КП «Міськсвітло» продовжує виконувати комплекс робіт із ремонту та модернізації міських електромереж та світлофорів.
На Ріпкинщині місцевий браконьєр завдав збитків рибному господарству майже на 50 тис.грн 12:02
10 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками сектору водної поліції ВРПП ЧРУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.