Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 грудня, 14:43:04

Щодо захворюваності на ГРВІ

18.01.2016   15:20Агенцiя

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

За 2 тиждень 2016 року в області захворіло на грип та ГРВІ 4864 особи, з них 2586 дітей. Рівень захворюваності нижче епідпорогу на 38,2%.

Зареєстровано 25 випадків захворювання на грипоподібні захворювання: Борзнянський. Щорський райони, м.Прилуки та Чернігів.

Найвищу захворюваність на грип та ГРВІ зареєстровано у м.Ніжин - показник захворюваності був вищим за епідемічний поріг на 26,6%, а найнижчу у Талалаївському районі - показник захворюваності був нижчим за епідемічний поріг на 86,7%.

По м. Чернігову, який є опорною базою Центру грипу та ГРВІ ДЗ «УЦКМЗ МОЗУ», захворіло 1873 особи, з них дітей - 943(50,4%), показник захворюваності був нижчим за епідемічний поріг на 41,1%.

З початку епідсезону по області проти грипу щеплено 137 осіб (0,02% всього населення), в т.ч. 28 дітей.
На 02-ому тижні поточного року дослідженно біологічний матеріал від 16 хворих на грип. Ізольовано вірус грипу типу А(H1N1) пандемічний від 6 осіб, в т. ч.від 4 хворих м.Чернігів, 1- м.Борзна, 1 - м.Бахмач.

В ДП «Ліки України» можна замовити вакцину для щеплення проти грипу: ВАКСІГРИП СПЛІТ-ВАКЦИНА ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ГРИПУ ІНАКТИВОВАНА РІДКА, виробництва Санофі Пастер С.А., Франція, яка зареєстрована та внесена до Державного реєстру лікарських засобів України і її штамовий склад відповідає рекомендаціям ВООЗ на поточний епідемічний сезон.

Особи, що хочуть отримати щеплення проти грипу повинні звернутися в лікувально-профілактичні заклади за місцем проживання чи роботи. Вакцину можна придбати за власні кошти.

Держсанепідслужбою Чернігівської області проводяться заходи згідно «Комплексного плану протиепідемічних заходів по профілактиці грипу та гострих респіраторних захворювань по Чернігівській області на 2015-2016рр.», яким визначено завдання для передепідемічного та епідемічного періодів.

Продовжується проведення щотижневого моніторингу за кількістю захворілих на грип, ГРВІ в районах і містах області.

Ситуація знаходиться на контролі Головного управління Держсанепідслужби України у Чернігівській області.

Телефони гарячої лінії Держсанепідслужби Чернігівської області :676 324 .з 16-00 676 890.

Останні новини Чернігівщини

«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32

«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.

“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56

Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.

Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50

30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.

Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45

Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини