Поліція затримала зловмисника прямо на місці злочину
Завдяки пильності небайдужих громадян поліцейські Чернігівського відділу поліції затримали злодія «на гарячому».
Як розповів начальник Чернігівського відділу поліції підполковник поліції Антон Шевцов, близько 4-ї ранку до чергової частини надійшла заява від чернігівця про те, що на території сусіднього приватного господарства ходить невідомий чоловік.
За орієнтуванням чергового на місце події був направлений черговий наряд поліції. Правоохоронці, що прибули на виклик, помітили у дворі підозрілого чоловіка, який на вимогу поліцейських зупинитися спробував утекти, але був затриманий.
Правоохоронці з'ясували, що затриманим виявився 46-річний чернігівець. У нього поліцейські вилучили викрадені з будинку сокиру, дві пляшки вина, дві пари шкарпеток, дроти з електроприладів та велосипед "Fort". Крадій зізнався, що проник у будинок, розбивши вікно. Також він розбив вікно і в сараї даного господарства, звідки викрав велосипед.
Викрадене у крадія вилучено. Поліцейські встановили, що власник будинку проживає в іншому місті і про крадіжку дізнався лише від правоохоронців.
Антон Шевцов повідомив, що за фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище), що карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років. Зловмисник надав правдиві свідчення.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.
9 січня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1416 Російська агресія - Day 1416 Russian aggression