Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 червня, 15:50:58

І знову "фальсифікат"

28.03.2012   07:50

Співробітниками головного відділу податкової міліції міста продовжується робота по протидії незаконному обігу товарів підакцизної групи. Адже непоодинокі факти отруєння та навіть загибелі жителів після вживання фальсифікованої алкогольної продукції, спонукають податківців до посилення роботи на даному напрямку.

Так, нещодавно, у результаті реалізації оперативної інформації викрито факт незаконного збуту фальсифікованих алкогольних напоїв жителем міста Чернігова.

У гаражному приміщенні одного з автокооперативів підприємливий "комерсант" зберігав спирт, який використовував як сировину для виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв.

Зокрема, виявлено та вилучено 9 пластикових бочок ємністю 225 літрів кожна частково заповнених спиртом, орієнтовною вартістю 145 тис. грн.
Лабораторними дослідженнями водно-спиртової суміші встановлено її повну невідповідність вимогам нормативно-технічної документації, які пред'являються до етилових спиртів та горілчаних виробів, а тому його вживання становить загрозу для здоров'я людини.

Наразі по даному факту порушено кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого ч.3 ст. 204 КК України.

Триває слідство.


Вже з початку року податківцями виявлено 6 злочинів за незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів (ст. 204 КК України).

Вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 2,3 млн. грн., у тому числі 313,45 дал. лікеро-горілчаної продукції на суму 179 тис. грн., 1,571 тис. пачок тютюнових виробів на суму 16,7 тис. грн. та 405 дал спирту на суму 291,6 тис. грн.

Такі заходи будуть продовжуватись і надалі, адже загально відомо, що тіньовий бізнес в сфері незаконного обігу підакцизних та інших товарів приносить спритним ділкам величезні надприбутки, і тому він конкурує з легальним бізнесом, внаслідок чого держава втрачає значні кошти, які так необхідні для вирішення соціальних та інших потреб держави.
 

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1587 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1587 осіб 13:32

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 23 червня області щеплено першою та другою дозою 54 457 людей.

Юні таланти отримали свідоцтва про завершення курсу письменницької майстерності

Юні таланти отримали свідоцтва про завершення курсу письменницької майстерності 13:30

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте вручення сертифікатів випускникам дитячої літературної школи «Кошлатий Борушко».

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж 11:24

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 6 пожеж, з яких 1 виникла на об'єкті, 1 в житловому секторі, 1 на транспорті та 3 в природних екологічних системах.

Склад населення Чернігівської області за віком. ДОВІДКА

Склад населення Чернігівської області за віком. ДОВІДКА 11:10

На 1 січня 2021 року на Чернігівщині, за розрахунками, постійно проживали 968,1 тис. осіб (2,3% населення України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини