Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 липня, 19:04:44

Як добитись перегляду рахунків за холодні батареї?

11.01.2016   09:45Агенцiя

Якщо в квартирі температура нижче 18 градусів, громадянам необхідно зателефонувати в підприємство Теплокомуненерго, з яким у них укладено договір, або в ЖЕК чи ОСББ і повідомити про низьку температуру, а також запросити комісію для складення відповідного акта.

Про це пояснили у КМУ. Також в Кабміні радять уточнити номер заяви яка зареєстрована як телефонний дзвінок.

Протягом 72 годин комісія повинна прибути й заактувати температуру. У тому випадку, якщо протягом 72 годин комісія не прибула, громадяни мають право самостійно скласти відповідний акт. Для того, щоб цей акт був достовірний радять запросити своїх сусідів по будинку для того, щоб вони засвідчили двома підписами, що температура в квартирі дійсно нижче 18 градусів.

За кожен градус нижчої температури рахунок за житлово-комунальну послугу повинен бути зменшений на 5%. Якщо в квартирі температура не 18 градусів, а 16 градусів, то це означає, що рахунок за житлово-комунальні послуги за цей період повинен бути зменшений на 10%.

У тому випадку, якщо температура в оселі 12 градусів, громадяни взагалі не повинні сплачувати за рахунком. Для цього також слід скласти акт та передати його до підприємства Теплокомуненерго. Це підприємство в свою чергу зобов’язане здійснити перерахунок того рахунку, який виставлений у відповідну квартиру.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір 11:00

Приготовані своїми руками десерти не лише смачні. Такі солодощі можуть бути по-справжньому здоровими та не містити шкідливих або потенційно небезпечних інгредієнтів.

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 10:00

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 2021 року

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини