Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 січня, 21:30:23

Подарунки для багатодітних сімей Корюківщини до Різдвяних свят

11.01.2016   08:22

Зимові свята приносять радість дітям та віру в добро та дива. У дні, коли вітання отримують усі малюки нашої планети, дві багатодітні сім’ї Корюківщини отримали цінні подарунки.

Перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич, директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Ніна Лемеш, в.о. голови райдержадміністрації Олексій Мірошниченко та голова районної ради Олександр Савченко навідали родини Михайлових з міста Корюківки та Куксач із села Сахутівка. Багатодітні родини отримали в подарунок бойлер для нагріву води та газову плиту, діти ж раділи від отриманих солодких ласощів.

На знак подяки гостям за візит і подарунки, малеча розповідала вірші та співала пісні, підготувала гостям подарунки, виготовлені власноруч. Така вдячність видалась доволі захоплюючою, адже, наприклад, в родині Михайлових старші діти всі займаються творчістю: малюють, співають, грають на музичних інструментах.

Представники облдержадміністрації та керівники району бажали родинам миру, сімейного затишку, взаєморозуміння та благополуччя. А дітям – нових досягнень у навчанні й творчості.

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини