Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 лютого, 08:20:41

Поліцейські затримали автомобільного злодія, на рахунку якого два десятки крадіжок

11.01.2016   07:53

Поліцейські відділення кримінальної поліції Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області затримали підозрюваного у вчиненні понад двох десятків крадіжок з автомобілів чернігівців.

Як розповів начальник Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області підполковник поліції Антон Шевцов, поліцейськими відділу під час проведення оперативно-профілактичного відпрацювання на одному з ринків міста під час спроби продати викрадені акумулятори був затриманий 27-річний чоловік.

В ході подальшої перевірки правоохоронцями було встановлено, що крадій в нічний час на вулицях міста шукав автомобілі марки «Таврія», «Жигулі» та «Деу», які не були обладнані сигналізацією. За допомогою викрутки та ножиць відкривав замки і викрадав магнітоли, акумулятори, запасні колеса. Вже вранці збував здобич на ринках міста.

Зі слів злодія, отримані за продаж викраденого гроші він витрачав на власні потреби.

Підполковник поліції Антон Шевцов повідомив, що за фактами крадіжок відкриті кримінальні провадження за частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб) за що передбачене покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18

Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16

До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.

«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».

Надзвичайні події в області за останню добу 10:09

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06

Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини