Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 листопада, 15:56:25

Працівники відділу безпеки дорожнього руху затримали 2 автомобіля, які перебували в розшуку

08.01.2016   12:47Агенцiя

Напередодні свята Різдва Хрестового, в місті Прилуки працівники поліції під час нагляду за дорожнім рухом зупинили автомобіль марки «BMV 325» під керуванням 24-х річного місцевого водія.

Під час перевірки правоохоронцями автомобіля по національній базі даних було встановлено, що іномарка значиться в розшуку в місті Одеса.

5 січня о 20:30 в с. Вертіївка Ніжинського району інспектори роти дорожньо-патрульної служби зупинили автомобіль «BMV 318». За кермом автівки перебував 30- х річний водій, мешканець міста Києва.

Під час перевірки автомобіля було встановлено, що автівка знаходиться в розшуку в місті Києві. Дану іномарку було викрадено 25.07.2015 року в Печерському районі міста Києва.

Автомобілі доставлено на штрафмайданчики Прилуцького та Ніжинського відділів Національної поліції для проведення подальшої перевірки.

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини