Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 15:12:13

Затримали нелегальних мігрантів

08.01.2016   09:49Агенцiя

Поліцейські відділу боротьби зі злочинами пов'язаними з торгівлею людьми ГУНП в Чернігівській області неподалік обласного центру виявили та спільно з прикордонниками затримали семеро нелегальних мігрантів, громадян Шрі-Ланки.

В рамках розслідування кримінального провадження, за ч.2 ст. 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) в ході оперативно-розшукових заходів, в одному з прикордонних районів Чернігівській області поліцейські з прикордонниками затримали семеро нелегальних мігрантів з Шрі-Ланки.

Ні в кого з іноземців документів які б посвідчували їх особу, не виявилося. Вони не  розуміли української, російської та не розмовляли ні англійською, ні французькою ніякою іншою світовою мовою, крім своєї. В ході проведення подальших слідчих дій, правоохоронці з'ясували, що «мандрівники» перетнули Російсько-Український кордон і прямували до Києва. В подальшому їхньою метою було дістатися західного кордону України та потрапити в Європу.

Це вже друга, затримана протягом місяця поліцейськими Чернігівщини, група нелегальних мігрантів. Першу виявили тижнів зо два тому в кількості чотирьох чоловік і також із Шрі-Ланки. Обидві групи були відповідним чином задокументовані та передані прикордонникам.

Триває досудове розслідування кримінального провадження, за ч.2 ст. 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України). Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк від п'яти до семи років з конфіскацією транспортних засобів або інших засобів вчинення злочину, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, або без такої.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.