Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 15:03:31

Підсумки роботи органів прокуратури Чернігівщини по виконанню Закону України "Про доступ до публічної інформації"

08.01.2016   08:24Агенцiя

На виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» органами прокуратури області вживалися заходи, спрямовані на забезпечення права осіб на інформацію.

Упродовж року до органів прокуратури області надійшло 100 запитів на інформацію.

За результатами розгляду надано інформацію на 74 запити, роз’яснення – 18, направлено іншим розпорядникам – 7, у тому числі – підпорядкованим прокурорам, залишок на кінець звітного періоду складає 2 запити.

Найбільше запитів розглянуто з питань досудового слідства та з інших питань – по 33, кадрових питань – 16, організаційно-розпорядчої діяльності – 8, у т.ч. про надання статистичної інформації – 6, представництва інтересів громадян та держави в суді – 2.

Всі інформаційні запити вирішено протягом строку, встановленого Законом.

Переважна їх більшість надійшла поштою – 40. Крім того,  електронною поштою – 38, з особистого прийому – 21 та 1 запит прийнято по телефону.

Значна кількісті запитів надійшла від громадян – 71, громадських організацій – 14, засобів масової інформації – 9 та 6 запитів від юридичних осіб.

Органи прокуратури області й надалі будуть неухильно виконувати вимоги Закону України «Про доступ до публічної інформації.


Довідково:

Прийняття інформаційних запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» в приміщенні прокуратури Чернігівської області здійснюється на 1 поверсі в кабінеті 110. Запит можна надіслати на адресу прокуратури: м. Чернігів, вул. Князя Чорного, 9, електронною поштою: dostuplife@ukr.net та за тел/факс: (0462) 674-446, а також звернутися за тел. (0462) 676-161.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.